Asımın nesli görevinin başında


Kocaali Gençliği “ZEYTİNDALI” Operasyonuna destek için bir araya geldi. Programa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar, Kocaali İlçe Müftüsü Mehmet Çabuk, Ak Parti İlçe Başkanı Ersan Demir, Muhtarlar Birliği Başkanı Ertuğrul Akyüz, Siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları ve Vatandaşlar katıldı.
Basın açıklaması ile devam eden program, Buradan İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek gönüllü askerlik başvurularını yaptılar.

15 Temmuz Zafer meydanında toplanan Kocaalili gençler adına konuşan Kerem Güllü; “Ülkemizde 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra çeşitli oyunlarla ülkemize bela olmaya çalışanlar bugün ülkemizin ve milletimizin güvenliğini hiçe sayarak kirli oyunlar peşindedirler. Biz devletimize ve milletimize hizmet etmek, bu şanlı ve şerefli orduya katılmak için emir bekliyoruz. Gün birlik günüdür, gün 15 Temmuz’da olduğu gibi birlik ve baş komutanımıza sahip çıkma günüdür” derken. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “Devletine ve milletine bağlı böyle güzel genç kardeşlerimizi gördüğümüz sürece ülkemiz üzerinde kirli oyunlar her zaman boşa çıkmak zorundadır “dedi.


İslam’ın son ordusu

“ZEYTİNDALI” operasyonu kapsamında 15 Temmuz Zafer meydanında toplanan halka hitap eden Başkan ACAR;
Her zaman Devletimizin, Milletimizin ve Ordumuzun yanında olduk olacağız. 15 Temmuz hain darbe girişiminde ülkemizi kuşatmaya çalışan kirli ittifaklar bugün ülkemizin sınır güvenliğini yok sayarak birtakım planlar içerisinde olduğunu hepimiz görüyoruz. Mazlum milletlerin umudu olan bu ordu İslam’ın son ordusu, bu ülke islamın son sancağıdır. Hamd olsun böylesi aziz ve necip bir milletin varisleriyiz, bu bilinçle birlikte kendi silahımızı kendi mühimmatımızı üretir hale geldik. Harekatın büyük bir kısmı kendi ürettiğimiz silahlarla devam ediyor. Başkomutanımızın vermiş olduğu emirle ismine yakışan dünya üzerinde emsali görülmemiş bir operasyon yürütüyoruz. Bu vesile ile “Karşı Mahalle” gençliğine ve emeği geçen bütün kardeşlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı