Kırsal Mahallelerde asfalt çalışmaları devam ediyor.


Kırsal Mahallelerde asfalt çalışmaları devam ediyor.
Başkan Acar,” Yatırım programı dahilinde olan; Tangaz, Beyler, Köyyeri, Görele ve Yalpankaya mahallelerimizi birbirine bağlayan önemli bir güzergahta Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyesi iş birliği ile sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Hayırlı olsun” dedi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kocaali Belediyesi iş birliği ile kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarının ikinci etabı başladı. Çalışmalar kapsamında; Tangaz, Beyler, Köyyeri, Görele ve Yalpankaya mahallelerini birbirine bağlayan 13 kilometrelik güzergahta yol yapım çalışmaları başladı.

Özlemimiz sona erdi
Sıcak asfalt serim çalışmalarından memnuniyetini ifade eden Yalpankaya mahalle muhtarı Hüseyin Tunca,” Yapım programı kapsamına alınan ve bu yıl itibari ile asfalt çalışmalarına başlanan yoldan dolayı emeği geçen başkanlarımıza teşekkür ederim derken, Görele mahalle muhtarı Ergün Tiryaki ise, “ Baraj yapım çalışmaları nedeniyle kullanılamaz hale gelen yollarımız artık, sıcak asfalt ile kavuşuyor. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce olmak üzere Kocaali Belediye Başkanımız Ahmet Acar ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Bayram Müjdesi
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar,” Geçen yıl yatırım programı dahilinde olan fakat; olumsuz hava koşullarından dolayı başlayamadığımız, Tangaz, Beyler, Köyyeri, Görele ve Yalpankaya mahallelerini birbirine bağlayan on üç kilometrelik güzergahta; Belediyemiz tarafından alt yapısı hazırlanan yolda Büyükşehir Belediyemiz tarafından sıcak asfalt çalışmalarına başlanıldı. Çalışmalarımız tamamlandığı zaman vatandaşlarımızın özlemle beklediği bir yolu daha yeni yüzüne kavuşturmuş olacağız. Çalışmalara gösterdiği yakın ilgi ve alaka için başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce olmak üzere, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, şimdiden tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı kutlarım” ifadelerini kullandı.