Kocaali`de Engelsiz Eğlence


Kocaali`de Engelsiz Eğlence
Sakarya’da yaşayan dezavantajlı vatandaşların sorunlarını en aza indirmek ve sosyal yaşamdaki engelleri kaldırmak için projeler üreten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetler Şube Müdürlüğü ve Kocaali Belediyesi ortaklaşa düzenlediği Engelsiz Eğlence etkinliği Kocaali Bahçem Düğün Salonunda gerçekleşti. İlçe genelindeki engelli okulları, dernekler, aileler ve dezavantajlı vatandaşlar katıldı. Müzik ve şarkılar eşliğinde keyifli dakikalar yaşandı. Etkinliğe katılanlar, engelleri bir kenara bırakarak gönüllerince eğlenmenin mutluluğunu yaşadı.
Etkinlikler Sürecek
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetler Şube Müdürlüğü, “Sosyal yaşamda engelleri kaldırmak ve dezavantajlı kardeşlerimizi daha çok etkinliğe dahil etmek için mücadelemiz sürecek. Belediyemizin desteği ile farklı organizasyonlarda yeniden buluşacağız” dedi.
Amaç Engelleri Kaldırmak
Kocaali Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Halil Esen; “dezavantajlı vatandaşlarımızın sıkıntılarını azaltıp mutluluklarını arttırmak istiyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetler Şube Müdürlüğüne ve Kocaali Belediye Başkanımız Ahmet Acar`a teşekkür ediyoruz” dedi.