Kuzeyin dev projesi tamamlanıyor


Kocaali Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “20 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiğimiz sosyal tesisler hızla tamamlanıyor. Binamızda sona yaklaştık. Peyzaj çalışmalarımız ise yüzde 70 seviyelerinde. Tesisimiz; yaz sezonunda sadece ilçemizin değil, bölgede yaşayan vatandaşlarımızın yeni adresi olacak” dedi. Ahmet Acar ise yeni yatırım için Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali’de inşa çalışmalarının devam ettiği sosyal tesisleri yerinde inceledi. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Ali Oktar ile daire başkanlarının eşlik ettiği ziyarette Başkan Toçoğlu, görevlilerden bilgiler aldı, kolaylıklar diledi. Projenin hızla tamamlandığını ifade eden Başkan Toçoğlu, yeni sezonda tesisin hizmette olacağını müjdeledi.

Sona gelindi
Projenin Kocaali’nin sosyal dokusuna büyük bir kazanım olacağını kaydederek konuşmalarına başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, projenin detaylarını paylaştı. Toçoğlu, “Kocaali Caferi’ye Mahallesi’nde 20 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiğimiz sosyal tesisler hızla tamamlanıyor. Binamızda sona yaklaştık. Peyzaj çalışmalarımız ise yüzde 70 seviyelerinde.  Çocuk oyun grupları ve havuzları ile su oyun parkımızın da montajı tamamlandı. İnşallah yaz aylarında sadece ilçemize değil, tüm bölgeye hizmet sunacak. Hayırlı olsun” dedi.

Turizmde gelişim yaşanacak
Başkan Toçoğlu, “Projemizi yaz sezonunda vatandaşlarımızın kullanımına sunacağımızı ifade etmiştik. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kuzey bölgemizin en uç noktası olan Kocaali, doğal güzellikleri ile harika bir güzelliğe sahip. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Kocaali’ye inşallah bizde bu sosyal tesisi hediye edeceğiz. Kocaali Sosyal Tesisleri ile ilçemizin turizm göstergelerini daha üst noktalara taşıyacağız.”

Toçoğlu’na hizmet teşekkürü
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Kocaali Belediyesi olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Bu proje sadece ilçemize değil, tüm bölgeye hitap edecek. İlçemiz için çok önemli bir yatırım. Bu tesisle birlikte turizm göstergelerimiz yükselecek. Sadece yaz döneminde değil, her zaman hemşerilerimize hizmet sunacak. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.