Milletimiz gereken cevabı verecektir


24 Haziran seçimleri kapsamında mahallelerde vatandaşlar bir araya gelen Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Biz elimizden gelen gayreti ve özveriyi gösteriyoruz. Aziz milletimiz 16 senedir yapılanları görüyor, yapılacak projeleri de bazı şer odaklarına gereken cevabı milletimiz verecektir” derken. Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu ise, “Ülkemizin kalkınması, Dünyanın en iyi ekonomilerinden biri olmak, muasır medeniyetlerin üstüne çıkmak için, kısacası güçlü Türkiye olmak için milletimiz pazar günü sandığa gidecek, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milletvekillerine güçlü bir destek verecektir. Dedi

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri kapsamında İlçe Merkezi, Aktaş, Süngüt, Açmabaşı, Gümüşoluk, Çobansayfant, Çukurköy, mahalleri ziyaret edildi.  Ziyarete Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra, Sakarya Ak Parti Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ersan Demir, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Biz bu milletin sevdalısıyız
Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlara hitap eden Belediye Başkanı Ahmet Acar,” Ülkemiz zor zamanlardan geçti. Aziz Milletimiz 2002 yılında bir karar vererek bu kötü gidişe bir dur dedi.  Partimiz göreve geldiği günden bugüne kadar birçok alanda tarihi reformlar gerçekleştirdi.  Ülkemiz her geçen gün ilerliyor, büyüyor, vatandaşlarımız yüz güldüren hizmetler alıyor. Ülkemizde yaptığımız bu çalışmalar dış mihrakları rahatsız etse de Sayın Cumhurbaşkanı’mızın dediği gibi “Biz bu yola kefenimizle çıktık” sözü aslında her şeyi özetliyor. Zaten aziz milletiz her şeyin farkında.
Kıymetli kardeşlerim bizim tek derdimiz bu aziz ve necip millete hizmet etmektir. Çünkü biz bu milletin sevdalısıyız, çünkü bizim derdimiz vatan ve millete hizmet etmek; “İşimiz hizmet gücümüz millet” Yine bizim gayemiz Yüce yaratanın bizlere yüklediği en ulvi gören olan, “İyilikleri hâkim kılmak kötülükleri ortadan kaldırmak- çirkinlikleri bertaraf etmek, güzellikleri ikame etmektir.  Bu vesile ile, 24 Haziran seçimlerinde Kocaali bugüne kadar olduğu gibi kendisine yakışanı yaparak, Ak Partimizin adayı Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimizin adayı milletvekillerimize güçlü desteğini verecektir. ” dedi.

Dertleri ülke yönetmek değil
Aktaş, Süngüt, Açmabaşı, Gümüşoluk, Çobansayfant, Çukurköy mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu” Diğer ittifak partileri çıkmış her bir ağızdan, Sarayı satacağız, TRT’yi satacağız, uçakları satacağız, projeleri durduracağım. Ülkenin IMF borcu yokken borç para alacağım. Bunların ittifakı ülke yönetmek için değil, yapılan bütün yatırımları durdurmak için, ülkemizin gelişmesini engellemek için, ülkemizi parçalamak için olmuş. Kandile operasyon yapıyoruz, ses bunlardan geliyor, Fetöye operasyon yapıyoruz ses bunlardan geliyor. Yurtiçinde operasyon yapıyoruz ses bunlardan geliyor.  O kadar şehidimiz varken, “Biz daha (hain-bebek katili) Abdullah Öcalan’ın heykelini dikicez” diyen terör örgütünün taşeronluğu yapan hain biriyle nasıl ittifak ettiniz? 6-8 Ekim kobani olaylarında halkı sokağa çağıran, hendek olaylarının faili, Yasin Börü ile birlikte 53 kardeşimizin ölümüne sebep olan biriyle nasıl ittifak edebilirsiniz? Suç işlememiş gibi, meydanlarda miting yapmasını nasıl istersiniz? Cezaevinde ziyaret edip, meydanlardan Selahattin Demirtaş’a özgürlük naraları nasıl atarsınız.  Bu millet size bunun hesabını sormaz mı? Yüce Allah nasip eder, siz desteği verirseniz bizler bu milletin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “Bizim 16 yılda yaptıklarımızı, bunların hafızası almaz”.  Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ülkemiz için en önemli virajlardan bir tanesi. İnşallah desteğiniz ile bu sistemi inşallah sizlerin sayesinde güçlü hükümet, güçlü meclisi bir şekilde kuracağız” ifadelerini kullandı.